KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 16108108
nr 1610 8108
Annie Bergman
(1889-1987), Sverige
Träsnitt, "Gullris och Rallareros", Handtryck. Signerad. Bildmått: 26x19 cm, yttermått inklusive ram: 40x32 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 1 april 2024
kl 19:58:16
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr
6
Annie Bergman
Läs mer om Annie Bergman